blackboard
Mateusz Piętka / 16.01.2022

Co czeka Cię na zajęciach w 3English?

Lista słówek, która Cię zaskoczy

Przygotowanie zajęć służy odpowiedniej organizacji czasu, który przeznaczamy na lekcje. Dużo zależy też od rodzaju zajęć, jaki prowadzimy bądź pomysłów, jakie pojawiają się w naszych głowach na urozmaicenie lekcji. Dziś opowiem o kilku opcjach, które mogą pojawić się i na Twoich zajęciach, jeśli zdecydujesz się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu lub on-line – z dowolnego miejsca!

3English dysponuje dwoma aplikacjami, które znacznie ułatwiają organizację wiedzy, która pojawia się na zajęciach. Pierwsza z nich dotyczy słownictwa, które:

  • jest nowe.
  • jest błędnie używane.
  • jest błędnie wymawiane.

Kursant w dowolnym momencie może przejrzeć bazę słówek, które pojawiły się na zajęciach, w celu utrwalenia słownictwa i wyeliminowania błędów. Lista ta jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie zajęć i formą motywacji dla kursanta. W końcu - nawet sam Arystoteles dostrzegał ogromny potencjał w powtarzaniu materiału.

wordlist

Dzień dobry, szukam pracy

Umiejętność przebranżowienia się i dostosowania się do rynku pracy to dzisiaj jedne z najbardziej potrzebnych kompetencji. Sama pandemia pokazała, że nic na rynku pracy nie jest pewne – poza zmianą. Większość kursantów, z którymi mamy przyjemność prowadzić zajęcia, to osoby chcące podszlifować umiejętności językowe na poczet aktualnej pracy, nowej pracy, bądź zwiększenia swoich możliwości zawodowych; wszak dziś to już powszechne, że języki dominują wszystkie branże.

W 3English możemy pomóc Ci odświeżyć Twoje CV, a następnie zaaranżujemy rozmowę rekrutacyjną, dzięki której poczujesz się pewniej na tej prawdziwej. W naszej ofercie są też bezpośrednie kursy Business English oraz możemy wpleść treści związane z Twoją branżą na nasze zajęcia.

Jeśli więc zmiana pracy jest w Twoich planach na 2022, może nie ma co zwlekać z tym do grudnia? 

conversation

Coś dla młodszych

Nie samą pracą człowiek żyje; młodsi kursanci mają swoje zmartwienia, a jednym z nich na pewno jest egzamin maturalny. Styczeń to jak najbardziej odpowiedni miesiąc, żeby zacząć powtórki i ogólne przygotowania. Czas leci nieubłaganie, a ma się tylko jedno podejście do tego, aby zdobyć jak najwyższy wynik. Pod tym linkiem zacznie się twoja powtórka do matury z języka angielskiego.

Oczywiście, nie tylko egzamin maturalny jest powodem, dla którego warto podjąć zajęcia w 3English. Czasem w szkole nie ma się możliwości do tego, aby porozmawiać, wyrazić swoje opinie na różne tematy i zwyczajnie sprawdzić swój angielski w użyciu. Mając lektora tylko do swojej dyspozycji, łatwiej jest o nawiązanie kontaktu i zrealizowanie swoich celów, które czasem nie udają się w szkole.

Wcześniej też wspomniana została jedna z aplikacji, z której korzystamy przy prowadzeniu zajęć. Drugą aplikacją jest Levebee, która w przejrzysty sposób pomaga usystematyzować szkolną wiedzę, a połączenie zadań słuchowych, czytanek i gramatyki stanowi świetne repetytorium. 

application

Miejsce na Twoją sugestię

Biorąc pod uwagę opcje powyżej, nie bój się dodać do listy czegoś od siebie. Jeśli masz preferencje dotyczące nauki bądź masz jakiekolwiek sugestie, które zwiększą Twoje zadowolenie, podziel się nimi. Pamiętaj, że zajęcia są organizowane z Tobą i dla Ciebie, więc wraz z przydzielonym lektorem – wspólnie nadajecie lekcjom charakter i bieg.

To odpowiednia pora na to, aby odwiedzić zakładkę Kontakt na naszej stronie internetowej i zrobić pierwszy krok do tego, aby rozpocząć kurs. Zaglądaj także regularnie na naszego bloga, gdzie dowiesz się więcej o szeroko pojmowanej angielskiej kulturze, o samym języku, czy o naszej szkole.