Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia indywidualne stworzone zostały dla osób, które w komfortowy i skuteczny sposób chcą nauczyć się języka angielskiego. Standardowy kurs zakłada 2 lekcje w tygodniu, ale to uczestnik ostatecznie decyduje o częstotliwości spotkań z lektorem. Kurs indywidualny to najskuteczniejszy sposób nauki języka angielskiego, ponieważ cała uwaga lektora skupia się na jednej osobie, bieżącym poprawianiu błędów i indywidualnym rozwoju tych zdolności językowych, które wymagają doskonalenia. Program zajęć dostosowywany jest do potrzeb uczestnika. Ponadto, intensywne konwersacje jeden na jeden ułatwiają przełamanie bariery językowej.

Przejrzyste warunki współpracy

Zajęcia zakładają jeden lub dwa semestry z możliwością kontynuacji, jednak miesięczne płatności oraz możliwość rezygnacji co miesiąc zagwarantowane są umową.

 

Cena za jedną lekcję (zajęcia 60 minut)
99 zł / lekcję / osobę (poniedziałek - piątek)
109 zł / lekcję / osobę (sobota)

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się w naszej lokalizacji przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu lub online. Kurs opiera się w głównej mierze o konwersacje, a co za tym idzie, doskonalenie praktycznych umiejętności komunikacyjnych. Lektorzy korzystają z całej gamy podręczników, materiałów własnych oraz materiałów autentycznych: książek, artykułów, filmów i filmików z sieci, aplikacji. Dzięki temu, nauka jest przyjemna, a zajęcia mogą być dostosowane do zainteresowań kursanta.

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć