O nas

Lektorzy

agata lektor

Agata

W trakcie studiowania filologii amerykańskiej na specjalizacji nauczycielskiej rozwinęła swoją miłość do języka angielskiego i umocniła się w przekonaniu, że nauczanie tego języka to jej pasja. Zafascynowana różnymi akcentami, od amerykańskiego po szkocki, jest w stanie zmotywować do nauki ucznia w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Stosując różnorodne metody dydaktyczne i nawiązując do hobby ucznia potrafi sprawić, że lekcje angielskiego stają się przyjemnością, a nie przymusem. Pokazuje jak zdobyta wiedza jest w stanie rozwijać pasje ucznia i otwierać przed nim nowe drzwi rozwoju. Interesuje się kulturą, filmem, muzyką i sportem.

kamil lektor

Kamil

Pasja do poznawania języków obcych zaczęła się u niego już w dzieciństwie. Dopiero po latach intensywnej nauki języka angielskiego zdecydował, że to właśnie temu językowi chce poświęcić się na dobre. Choć zna też inne języki, to w angielskim upatruje ten pierwszy, najważniejszy, od którego wszystko się zaczęło. Angielski to dla niego furtka do poznawania niezliczonych skarbów jakie kryją w sobie literatura, kultura czy sztuka krajów anglojęzycznych. Podczas zajęć dzieli się nie tylko wiedzą i doświadczeniem z języka angielskiego, ale stara się także pokazać jego barwniejsze i mniej znane oblicze.

justyna lektor

Justyna

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła w wieku trzech lat pod okiem rodowitej Brytyjki, od której nauczyła się nie tylko brytyjskiego akcentu, ale też swobody native speakera i ogromnej pasji do tego języka. Nauczając szczególną uwagę przywiązuje do przełamania bariery mówienia uczniów w obcym języku i poznawania go poprzez praktykę. Wykorzystuje różnorodne pomoce dydaktyczne, które motywują i pomagają skutecznie i szybko nauczyć się języka. Rodzaj zajęć dostosowuje do potrzeb indywidualnych ucznia.

lektor anna

Anna

W 3English pełni funkcję lektora, organizuje i koordynuje zajęcia. Jest absolwentką University of Huddersfield (Anglia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauka języka angielskiego nie jest tylko jej pracą, ale również pasją. Podczas zajęć stara się wyjaśniać jak, w polskich warunkach, nauczyć się angielskiego w możliwie najbardziej naturalny sposób. Stale szuka sposobów na poprawę efektywności nauki języka. Do jej głównych zainteresowań należy pogłębianie wiedzy z zakresu metodyki nauczania oraz sporty walki. 

lektor Ania

Ania

Rozpoczęła naukę języka angielskiego jako dziecko i szybko odkryła, że jest to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność. Zainteresowanie kulturą anglosaską, studia językowe na Uniwersytecie Warszawskim i późniejsze pobyty w Wielkiej Brytanii tylko utrwaliły fascynację tym językiem oraz mnogością akcentów. Najbardziej w swojej pracy lubi kontakt z ludźmi i możliwość pomocy innym w osiąganiu językowych sukcesów. Zawsze stara się, aby jej zajęcia były ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia. W ciągu swojego życia uczyła się kilku języków, więc doskonale rozumie z jakimi problemami mogą borykać się słuchacze na różnych poziomach zaawansowania. Chętnie podyskutuje też na temat naukowo udowodnionych korzyści, jakie płyną z dwujęzyczności. Prywatnie jest miłośniczką podróży małych i dużych, festiwali filmowych oraz literatury azjatyckiej.

lektor Natalia

Natalia

Od małego zainteresowana była językiem angielskim oraz możliwościami, jakie on oferuje. Jest absolwentką filologii angielskiej i anglistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jej pasja do nauki angielskiego rozwijała się równolegle z chęcią zgłębiania coraz to szerszego wachlarza treści kulturowych – filmów, książek, seriali i muzyki. Wierzy, że nauka języka obcego powinna opierać się na poznawaniu materiałów audiowizualnych i tekstowych, co pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności komunikacyjne w naturalny sposób. Na zajęciach zależy jej na swobodnej atmosferze i luźnej rozmowie, tak aby obcowanie z angielskim było przyjemne i dawało satysfakcję. W wolnym czasie lubi czytać, oglądać filmy science-fiction oraz podróżować.

lektor witek

Witek

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku filologia angielska (licencjat). Obecnie student Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas swoich lekcji skupia się na rozwijaniu umiejętności ustnych, korzystając z tekstów, filmów, audycji oraz ich wspólnej analizie. Źródła i teksty kulturowe są punktem odniesienia oraz podstawą prowadzonych przez niego zajęć, gdyż w jego ocenie praca z nimi jest najefektywniejszą metodą nauki języka obcego.

lektor kasia

Kasia

Studentka filologii angielskiej, która nie wyobraża sobie pracy bez kontaktu z ludźmi. Uważa, że znajomość języków daje nieskończenie wiele możliwości. Zaawansowany język angielski umożliwia jej rozwijanie drugiej pasji, podróżowania, które motywuje ją do dalszego udoskonalania umiejętności językowych. Stara się, aby każde zajęcia były przeprowadzone w jak najciekawszy sposób. Z chęcią podzieli się swoją pasją do nauki i pomoże przełamać barierę językową.

mateusz lektor

Mateusz

Poprzez połączenie filologii i pedagogiki chce dzielić się wiedzą z innymi. Uważa, że znajomość języków obcych daje nie tylko możliwości komunikacji, ale pozwala wydobyć z człowieka jego drugą naturę. Na co dzień śledzi produkcje amerykańskie, w których ubolewa głównie nad brakiem brytyjskiego akcentu.

lektor dominik

Dominik

Od zawsze fascynowały go języki obce, szczególnie angielski. Swoją pasję do języka oraz nauczania pragnie przekazywać innym. Stara się, aby zajęcia były prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób. Podczas nich wykorzystuje różnorodne materiały, które pomogą w utrwalaniu wiedzy i wykorzystaniu jej w praktyce. Oczarowany amerykańskim akcentem, dba o prawidłową wymowę uczniów oraz chętnie dzieli się ciekawostkami na temat języka i kultury krajów anglojęzycznych.

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć