O nas

Lektorzy

justyna lektor

Justyna

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła w wieku trzech lat pod okiem rodowitej Brytyjki, od której nauczyła się nie tylko brytyjskiego akcentu, ale też swobody native speakera i ogromnej pasji do tego języka. Nauczając szczególną uwagę przywiązuje do przełamania bariery mówienia uczniów w obcym języku i poznawania go poprzez praktykę. Wykorzystuje różnorodne pomoce dydaktyczne, które motywują i pomagają skutecznie i szybko nauczyć się języka. Rodzaj zajęć dostosowuje do potrzeb indywidualnych ucznia.

kamil lektor

Kamil

Pasja do poznawania języków obcych zaczęła się u niego już w dzieciństwie. Dopiero po latach intensywnej nauki języka angielskiego zdecydował, że to właśnie temu językowi chce poświęcić się na dobre. Choć zna też inne języki, to w angielskim upatruje ten pierwszy, najważniejszy, od którego wszystko się zaczęło. Angielski to dla niego furtka do poznawania niezliczonych skarbów jakie kryją w sobie literatura, kultura czy sztuka krajów anglojęzycznych. Podczas zajęć dzieli się nie tylko wiedzą i doświadczeniem z języka angielskiego, ale stara się także pokazać jego barwniejsze i mniej znane oblicze.

szczepan lektor

Szczepan

Jego pasją od zawsze były języki obce, a dzięki znajomości podstaw wielu różnych języków jest w stanie przekazać wiedzę i potrzebne umiejętności każdemu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Stara się zajęcia dopasować do ucznia, a nie ucznia do zajęć, stawiając mocny nacisk na korzyści płynące z zajęć w toku indywidualnym lub w niewielkich grupach. W wolnym czasie lubi czytać beletrystykę polską oraz angielską, oglądać seriale i filmy, a przede wszystkim słuchać muzyki kiedy tylko może.

anna lektor

Anna

W 3English pełni funkcję lektora, organizuje i koordynuje zajęcia. Jest absolwentką University of Huddersfield (Anglia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauka języka angielskiego nie jest tylko jej pracą, ale również pasją. Podczas zajęć stara się wyjaśniać jak, w polskich warunkach, nauczyć się angielskiego w możliwie najbardziej naturalny sposób. Stale szuka sposobów na poprawę efektywności nauki języka. Do jej głównych zainteresowań należy pogłębianie wiedzy z zakresu metodyki nauczania oraz sporty walki. 

agata lektor

Agata

W trakcie studiowania filologii amerykańskiej na specjalizacji nauczycielskiej rozwinęła swoją miłość do języka angielskiego i umocniła się w przekonaniu, że nauczanie tego języka to jej pasja. Zafascynowana różnymi akcentami, od amerykańskiego po szkocki, jest w stanie zmotywować do nauki ucznia w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Stosując różnorodne metody dydaktyczne i nawiązując do hobby ucznia potrafi sprawić, że lekcje angielskiego stają się przyjemnością, a nie przymusem. Pokazuje jak zdobyta wiedza jest w stanie rozwijać pasje ucznia i otwierać przed nim nowe drzwi rozwoju. Interesuje się kulturą, filmem, muzyką i sportem.

wojtek lektor

Wojtek

Studiuje mechanikę i budowę maszyn, ale jego pasją jest również nauczanie języka angielskiego. Wychował się w Polsce w kanadyjskiej rodzinie, więc żaden aspekt języka angielskiego nie jest mu obcy. Kładzie nacisk na to, by jego uczniowie potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji, gdzie może im się przydać angielski. Stale pogłębia swoją wiedzę ze wszelakich źródeł. Ze względu na dwujęzyczność potrafi przekazać praktyczną wiedzę o tym, jak płynnie posługiwać się angielskim i sprawnie eliminować złe nawyki wymowy, by język brzmiał jak najbardziej naturalnie. W wolnym czasie zajmuje się trójbojem siłowym oraz nauką hiszpańskiego.

mateusz lektor

Mateusz

Poprzez połączenie filologii i pedagogiki chce dzielić się wiedzą z innymi. Uważa, że znajomość języków obcych daje nie tylko możliwości komunikacji, ale pozwala wydobyć z człowieka jego drugą naturę. Na co dzień śledzi produkcje amerykańskie, w których ubolewa głównie nad brakiem brytyjskiego akcentu.

lektor kasia

Kasia

Studentka filologii angielskiej, która nie wyobraża sobie pracy bez kontaktu z ludźmi. Uważa, że znajomość języków daje nieskończenie wiele możliwości. Zaawansowany język angielski umożliwia jej rozwijanie drugiej pasji, podróżowania, które motywuje ją do dalszego udoskonalania umiejętności językowych. Stara się, aby każde zajęcia były przeprowadzone w jak najciekawszy sposób. Z chęcią podzieli się swoją pasją do nauki i pomoże przełamać barierę językową.

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć