O nas

Lektorzy

agata lektor

Agata

W trakcie studiowania filologii amerykańskiej na specjalizacji nauczycielskiej rozwinęła swoją miłość do języka angielskiego i umocniła się w przekonaniu, że nauczanie tego języka to jej pasja. Zafascynowana różnymi akcentami, od amerykańskiego po szkocki, jest w stanie zmotywować do nauki ucznia w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Stosując różnorodne metody dydaktyczne i nawiązując do hobby ucznia potrafi sprawić, że lekcje angielskiego stają się przyjemnością, a nie przymusem. Pokazuje jak zdobyta wiedza jest w stanie rozwijać pasje ucznia i otwierać przed nim nowe drzwi rozwoju. Interesuje się kulturą, filmem, muzyką i sportem.

justyna lektor

Justyna

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła w wieku trzech lat pod okiem rodowitej Brytyjki, od której nauczyła się nie tylko brytyjskiego akcentu, ale również słyszalnej swobody i ogromnej pasji do tego języka. Nauczając, szczególną uwagę przywiązuje do przełamania bariery mowy uczniów oraz do poznawania języka poprzez praktykę. Wykorzystuje różnorodne pomoce dydaktyczne, które motywują i pomagają skutecznie i szybko nauczyć się języka. Rodzaj zajęć dostosowuje do potrzeb indywidualnych ucznia.

agnieszka lektor

Agnieszka

Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją tłumaczenie biznesowe. Nauka i zgłębianie tajników języka angielskiego szeroko otworzyło jej drzwi na świat, przez które często przechodzi, spędzając każdą wolną chwilę podróżując, planując kolejne wyprawy, odwiedzając niesamowite miejsca i zawierając międzynarodowe przyjaźnie. Dużą przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją wiedzą językową z uczniami, których zachęca do jej praktycznego zastosowania w szkole, pracy czy właśnie podczas podróży. Jest osobą bardzo energiczną i optymistyczną.

anna lektor

Anna

W 3English pełni funkcję lektora, organizuje i koordynuje zajęcia. Jest absolwentką University of Huddersfield (Anglia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauka języka angielskiego nie jest tylko jej pracą, ale również pasją. Stale szuka sposobów na poprawę efektywności nauki języka. Do jej głównych zainteresowań należy pogłębianie wiedzy z zakresu metodyki nauczania oraz sporty walki. 

karol lektor

Karol

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej na wydziale filologii angielskiej i Business English. Wielki fan "Monty Python's Flying Circus" i serialu "FRIENDS". W wolnych chwilach ogląda stand-­upy lub gra na gitarze. Pasjonat szeroko pojętej branży elektronicznej rozrywki oraz twórczości Stephena Kinga.

mateusz lektor

Mateusz

Poprzez połączenie filologii i pedagogiki chce dzielić się wiedzą z innymi. Uważa, że znajomość języków obcych daje nie tylko możliwości komunikacji, ale pozwala wydobyć z człowieka jego drugą naturę. Na co dzień śledzi produkcje amerykańskie, w których ubolewa głównie nad brakiem brytyjskiego akcentu.

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć