O nas

Lektorzy

agata lektor

Agata

W trakcie studiowania filologii amerykańskiej na specjalizacji nauczycielskiej rozwinęła swoją miłość do języka angielskiego i umocniła się w przekonaniu, że nauczanie tego języka to jej pasja. Zafascynowana różnymi akcentami, od amerykańskiego po szkocki, jest w stanie zmotywować do nauki ucznia w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Stosując różnorodne metody dydaktyczne i nawiązując do hobby ucznia potrafi sprawić, że lekcje angielskiego stają się przyjemnością, a nie przymusem. Pokazuje jak zdobyta wiedza jest w stanie rozwijać pasje ucznia i otwierać przed nim nowe drzwi rozwoju. Interesuje się kulturą, filmem, muzyką i sportem.

karolina lektor

Karolina

Język angielski traktuje na równi z językiem polskim. Jej miłość do rodowitego języka Brytyjczyków rozpoczęła się od lat najmłodszych poprzez oglądanie filmów i słuchanie zagranicznych piosenek. Studiuje filologię angielską, a na program Erasmus wybrała się właśnie do Wielkiej Brytanii, by zobaczyć ten piękny kraj, kulturę i ludzi na własne oczy. Uważa, że nauczanie to jedna z najważniejszych czynności w życiu i wciąż dokształca się, by przekazywać wiedzę dalej i to w przyjemny oraz efektywny sposób. Każde zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. 

agnieszka lektor

Agnieszka

Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją tłumaczenie biznesowe. Nauka i zgłębianie tajników języka angielskiego szeroko otworzyło jej drzwi na świat, przez które często przechodzi, spędzając każdą wolną chwilę podróżując, planując kolejne wyprawy, odwiedzając niesamowite miejsca i zawierając międzynarodowe przyjaźnie. Dużą przyjemność sprawia jej dzielenie się swoją wiedzą językową z uczniami, których zachęca do jej praktycznego zastosowania w szkole, pracy czy właśnie podczas podróży. Jest osobą bardzo energiczną i optymistyczną.

anna lektor

Anna

W 3English pełni funkcję lektora, organizuje i koordynuje zajęcia. Jest absolwentką University of Huddersfield (Anglia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauka języka angielskiego nie jest tylko jej pracą, ale również pasją. Podczas zajęć stara się wyjaśniać jak, w polskich warunkach, nauczyć się angielskiego w możliwie najbardziej naturalny sposób. Stale szuka sposobów na poprawę efektywności nauki języka. Do jej głównych zainteresowań należy pogłębianie wiedzy z zakresu metodyki nauczania oraz sporty walki. 

karol lektor

Karol

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej na wydziale filologii angielskiej i Business English. Wielki fan "Monty Python's Flying Circus" i serialu "FRIENDS". W wolnych chwilach ogląda stand-­upy lub gra na gitarze. Pasjonat szeroko pojętej branży elektronicznej rozrywki oraz twórczości Stephena Kinga.

mateusz lektor

Mateusz

Poprzez połączenie filologii i pedagogiki chce dzielić się wiedzą z innymi. Uważa, że znajomość języków obcych daje nie tylko możliwości komunikacji, ale pozwala wydobyć z człowieka jego drugą naturę. Na co dzień śledzi produkcje amerykańskie, w których ubolewa głównie nad brakiem brytyjskiego akcentu.

hanna lektor

Hanna

Jej rutyną jest studiowanie filologii germańskiej, a przyjemnością praca w języku angielskim, którego uczy się większość swojego życia. 
Świetnie zorganizowana i komunikatywna, kocha ludzi. W nauczaniu stawia na przyjacielską atmosferę i konwersacje, nierzadko przy ciasteczkach. Pasjonatka literatury zagranicznej, miłośniczka seriali i kotów.

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć