Zajęcia w grupach 3-osobowych

Zajęcia w grupach 3-osobowych

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia w grupach polecamy osobom, którym zależy na intensywnych konwersacjach z lektorem oraz innymi uczestnikami kursu. Małe, 3-osobowe grupy gwarantują kameralną atmosferę i swobodę wypowiedzi. Dzięki różnorodnej tematyce lekcji, zajęcia są przyjemne i interesujące. Praca w grupach motywuje do ciągłego rozwoju umiejętności językowych, a regularne spotkania sprzyjają nawiązywaniu ciekawych znajomości.

Przejrzyste warunki współpracy

Zajęcia zakładają jeden lub dwa semestry z możliwością kontynuacji, jednak miesięczne płatności oraz możliwość rezygnacji co miesiąc zagwarantowane są umową. Lekcje grupowe odbywają się w wymiarze 2 x 45 min. tygodniowo.

 

Cena za jedną lekcję (zajęcia 45 minut, maks. 3 osoby)
55 zł / lekcję / osobę

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się w naszej lokalizacji przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu lub online. Kurs zakłada zawsze dwie lekcje 45-min. tygodniowo lub 90-min. jeden raz w tygodniu, w maksymalnie 3-osobowej grupie. Wstępne zapisy następują po otrzymaniu od uczestnika informacji dotyczącej aktualnego poziomu znajomości języka lub po wypełnieniu naszego TESTU, następnie poziom ten jest weryfikowany przez lektora na pierwszych zajęciach. 

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć