Zajęcia indywidualne online

Zajęcia indywidualne online

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia dedykowane są wszystkim, którzy z powodu nadmiaru codziennych zajęć nie mają czasu dojeżdżać oraz uczyć się języka stacjonarnie w szkole. Zaletą zajęć online jest to, że niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, czy w innej miejscowości, możesz uczyć się angielskiego tak samo efektywnie, jak będąc fizycznie w jednym pomieszczeniu z lektorem, nie tracąc czasu na dojazd. Wystarczy dobre połączenie internetowe. Poza tym, wyjeżdżając w delegację lub na urlop, nie musisz rezygnować z zajęć.

Przejrzyste warunki współpracy

Zajęcia zakładają jeden lub dwa semestry z możliwością kontynuacji, jednak miesięczne płatności oraz możliwość rezygnacji co miesiąc zagwarantowane są umową.

 

Cena za jedną lekcję (zajęcia 60 minut)
69 zł / lekcję / osobę

Organizacja zajęć

Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Google hangout. Lektor na każdych zajęciach przesyła pliki z zadaniami, słownictwem lub tekstami, które mogą być wykorzystane na kolejnej lekcji. Kurs oparty jest głównie o konwersacje, a więc jest to świetna alternatywa kursu językowego dla osób, które na co dzień kontaktują się online ze swoimi kontrahentami lub współpracownikami z innych krajów.

Lektorzy online

3English - Justyna lektor

Justyna

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła w wieku trzech lat pod okiem rodowitej Brytyjki, od której nauczyła się nie tylko brytyjskiego akcentu...

3English - Karol lektor

Karol

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej na wydziale filologii angielskiej i Business English. Wielki fan "Monty Python's Flying Circus" i serialu "FRIENDS"...

3English - Anna lektor

Anna

W 3English pełni funkcję lektora, organizuje i koordynuje zajęcia. Jest absolwentką University of Huddersfield...

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć