Angielski dla firm

Angielski dla firm

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia dedykowane są wszystkim firmom we Wrocławiu i nie tylko, gdzie język angielski używany jest (lub powinien być używany) w biurze, między pracownikami lub w relacji pracownicy-kontrahenci. Zakres materiału obejmuje praktyczne użycie języka podczas rozmów telefonicznych, telekonferencji, wyjazdów służbowych, czy w korespondencji. Zależnie od poziomu znajomości języka uczestników kursu, na zajęciach wprowadzane są elementy języka biznesowego oraz branżowego. Intensywne konwersacje w małych grupach ułatwiają przełamanie bariery językowej.

Wygodne płatności

Płatności dostosowujemy do Twoich preferencji - może być jednorazowa za semestr lub comiesięczna. Pracodawca może pokryć całość lub część ceny kursu (możliwość wystawienia dwóch osobnych faktur).

 

Cena za jedną lekcję (zajęcia 60 minut)
89 zł / lekcję indywidualną (poniedziałek - piątek)
99 zł / lekcję indywidualną (sobota)
99 zł / lekcję (grupa do 3 osób, cena przy minimum 8 lekcjach w miesiącu)
+15 zł / lekcję w przypadku dojazdu lektora do siedziby firmy

Organizacja zajęć

Nasza propozycja zakłada możliwość utworzenia grup 3-osobowych lub przeprowadzenia zajęć indywidualnych, zależnie od potrzeby Twojej firmy. Poziom znajomości języka sprawdzany jest przez lektora na pierwszej lekcji. Wstępna weryfikacja może odbyć się za pomocą naszego TESTU poziomującego.
Kurs dla firmy zakłada podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim przez uczestników, mniej więcej, o jeden poziom (CEFR) co roku.

Firmy, które nam zaufały

ster control logo
cmm logo
medicsoft logo
drupal camp wrocław 2013
droptica logo
openbit logo
advanteo logo
Techna

 

Zacznij naukę już teraz

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze zajęć